Finanční služby

Požadavky klienta posuzujeme vždy s ohledem k jeho aktuálním potřebám a zdrojům na základě podrobné analýzy. Těžiště naší činnosti směřuje do oblasti bydlení a následných služeb spojených s brzkým umořením úvěrů na jeho financování. Spolupracujeme se všemi bankovními domy a pojišťovnami

Oblast bydlení

 Tým zkušených hypotečních makléřů a specialistů na stavební spoření navrhne způsob financování Vašich záměrů při koupi nebo rekonstrukci Vaší nemovitosti. Klienta provedeme celým procesem vyřízení úvěru, od žádosti o úvěr až po jeho čerpání. Postaráme se také o administrtivní stránku věci.

Po celou dobu trvání úvěru monitorujeme a analyzujeme jeho podmínky s ohledem na aktuální situaci na finančním trhu.

Hypoteční úvěry jsou pravidelně refinancovány ve prospěch klienta. Klientům navrhujeme  strategie akumulace finančních prostředků tak, aby byly úvěry na bydlení splaceny výrazně dříve než v plánovaném termínu, což přináší klientovi nezanedbatelné úspory.

Oblast zajištění

Zajištění života, zdraví a majetku  klienta bezprostředně navazuje na problematiku bydlení. Výběr zajišťovacích  instrumentů dokáže měsíční výdajové zatížení klienta výrazně ovlivnit. Musí však být bezpodmínečně nastaveno tak, aby krylo veškerá rizika ovlivňující splácení úvěrů na bydlení.

Součástí této oblasti je i tvorba základů pro vytvoření finanční rezervy na důchodový věk. Specialisté na zajištění navrhují řešení dle věku a možností klienta. Samozřejmostí je průběžné sledování a úprava portfolia v čase.

Oblast akumulace kapitálu a správy rezerv

Při sestavování celkového plánu je nezbytné počítat s tvorbou a správou rezerv. Rezervy se tvoří prostřednictvím nástrojů napříč finančním trhem. Důraz je kladen na využití dotací státu, bezúhradové účty, vklady s nadstandardním zhodnocením, investice do komoditních a regionálních fondů. Výhodou je aktivní správa portfolia  a reinvestování kapitálu tak, aby jednou vložené prostředky dokázaly vydělat vícenásobně. Část rezerv lze pak použít na zrychlené splácení úvěrů na bydlení. Prostřednictvím účtu rezerv je nastaven i finanční tok pro úhrady celého portfolia klienta, což generuje další úspory.

Aktivní přístup + Dlouhodobá spolupráce = Spokojenost klienta

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.